Můj kousek Země
Česká geologická služba

Video ze soutěží

Můj kousek Země 2012 - vyhlášení vítězů

Výtvarná soutěž pro děti a mládež Můj kousek Země 2012 byla dne 17. 9. 2012 slavnostně ukončena předáním cen vítězům v sále Starvid v Planetáriu Praha. Překvapením pro vítěze bylo pozvání na astronomickou výstavu v Planetáriu právě probíhající.

Můj kousek Země 2011 - vyhlášení vítězů

Výtvarná soutěž Můj kousek Země pořádaná Českou geologickou službou byla 29. 9. 2011 slavnostně zakončena v Ekotechnickém muzeu v Praze. Ekotechnické muzeum neboli čistička odpadních vod v Bubenči skýtala ideální příležitost přiblížit dětem, které měly v letošním ročníku soutěže za úkol ztvárnit království vodní víly, jak se voda ve městech čistí a čím do tohoto procesu také aktivně přispět.

Můj kousek Země 2010 - vyhlášení vítězů

Videozáznam z vyhlášení vítězů výtvarné soutěže Můj kousek Země 2010, které se uskutečnilo v Obecním domě v Praze.

Můj kousek Země 2009 - vyhlášení vítězů

Slavnostní ceremoniál vyhlášení vítězů výtvarné soutěže Můj kousek Země 2009 se uskutečnil v sídle České geologické služby v Praze na Klárově. Návštěvníci si mohli prohlédnout vybraná pracoviště ČGS.

Můj kousek Země 2008 - vyhlášení vítězů

Součástí slavnostního vyhlášení vítězů výtvarné soutěže Můj kousek Země 2008 bylo například rýžování opravdového zlata...

Česká geologická služba na YouTube

Videozáznamy z vyhlášení vítězů výtvarné soutěže Můj kousek Země v jednotlivých ročnících, ale i další velmi zajímavé reportáže naleznete na serveru YouTube. Patří k nim například záznamy z expedic specialistů ČGS v Antarktidě a další zajímavosti.