Anglická vlaječka, English flag

Úvodní stránka > Česká stratigrafická komise > Složení

Složení

Seznam členů České stratigrafické komise, stav po volbách 25. ledna 2018

jménoorganizace
1.Bábek Ondřej, Prof., Mgr., Dr.Univerzita Palackého, Olomouc, ondrej.babek@upol.cz
2.Budil Petr, RNDr., PhD. (tajemník)Česká geologická služba, Praha, petr.budil@geology.cz
3.Fatka Oldřich, Prof., RNDr., CSc.Univerzita Karlova, Praha, fatka@natur.cuni.cz
4.Frýda Jiří, Prof., RNDr., PhD.Česká geologická služba, Česká zemědělská univerzita, Praha, bellerophon@seznam.cz
5.Holcová Katarína, Doc., RNDr., CSc.Univerzita Karlova, Praha, holcova@natur.cuni.cz
6.Kadlec Jaroslav, RNDr., Dr.Akademie věd ČR, Praha, kadlec@ig.cas.cz
7.Kraft Petr, Doc., RNDr., CSc.Univerzita Karlova, Praha, petr.kraft@natur.cuni.cz
8.Kumpan Tomáš, Mgr., PhD. (předseda)Masarykova univerzita, Brno, kumpan@sci.muni.cz
9.Skupien Petr, Prof., Ing., Ph.D.Vysoká škola báňská, Ostrava, petr.skupien@vsb.cz
10.Slavík Ladislav, RNDr., CSc.Akademie věd ČR, Praha, Slavik@gli.cas.cz
11.Štorch Petr, RNDr., DrSc.Akademie věd ČR, Praha, Storch@gli.cas.cz

© Česká stratigrafická komise, 2010    Úvodní stránka    Webmaster     Portál ČGS