Zalinkuj stránku v:
reddit reddit Přidat.eu Přidat.eu

Česká geologická služba – sekce Publikace

PřihlášeníPřihlášení
Úvod > Publikace > Vydáváme > Vysvětlivky

Vysvětlivky

Vysvětlivky k mapám 1 : 25 000

Vysvětlivky k souboru geologických a ekologických účelových map 1 : 25 000 byly vydány pouze k části mapových listů. Jedná se o brožury, které ke konkrétnímu mapovému listu poskytují podrobné informace nejen z geologie, ale i další odvozených disciplín jako je hydrogeologie, ložisková geologie apod. Instrukce K využití souboru geologických a ekologických účelových map přírodních zdrojů poskytují podrobné informace, co mapy obsahují a k jakému účelu byly vytvořeny, včetně výkladu termínů použitých v legendách jednotlivých map.

Listoklad

Vysvětlivky k mapám 1 : 50 000

Vysvětlivky k souboru geologických a ekologických účelových map 1 : 50 000 byly vydány pouze k části mapových listů. Jedná se o brožury, které ke konkrétnímu mapovému listu poskytují podrobné informace nejen z geologie, ale i dalších odvozených disciplín jako je hydrogeologie, ložisková geologie apod. Instrukce K využití souboru geologických a ekologických účelových map přírodních zdrojů poskytují podrobné informace, co mapy obsahují a k jakému účelu byly vytvořeny, včetně výkladu termínů použitých v legendách jednotlivých map.

Listoklad

Vysvětlivky k mapám 1 : 200 000

Celostátní edice přehledných hydrogeologických map v měřítku 1 : 200 000 pokrývá celé území ČR. Vysvětlivky k základní hydrogeologické mapě 1 : 200 000 seznamují s přírodními poměry a geologií jednotlivých území, dále s hydrogeologickými poměry a jejich prozkoumaností. Dalšími informacemi jsou například hydraulické vlastnosti hornin, oběh podzemních vod či jejich režim a chemismus.

Listoklad

ikonka souborů Soubory
ikonka PDF dokument
Katalog vybavení pro geology

Katalog geologických potřeb dostupných v prodejně ČGS v Praze na Klárově

ikonka kontaktůKontakty
Česká geologická služba
Klárov 131/3
118 21 Praha 1
tel.: +420257089443
klara.fronkova@geologycz