Zalinkuj stránku v:
Google Google Digg Digg reddit reddit Přidat.eu Přidat.eu

Česká geologická služba – sekce O nás

PřihlášeníPřihlášení
Nahrávám
Úvod > O nás > Aktuality > Text aktuality

Aktualita

Web České geologické služby v nové podobě

3. srpna 2011

Od dnešního dne má web České geologické služby (ČGS) novou podobu, a to jak grafickou, tak obsahovou. Snažili jsme se, aby pro vás byla přehledná a abyste v ní snáze našli hledané informace. Hlavní novinky jsou následující:

  • Obsah webu je rozdělen do sedmi sekcí, z nichž každá má vlastní menu (cílem je odlehčení a zpřehlednění navigace na webu, protože web ČGS tvoří téměř 250 stránek).
  • Stránky nyní mají relativně pevné zpravidla třísloupcové rozvržení. Doplňkové informace v pravém sloupci jsou řazeny vždy ve stejném pořadí, což by vám mělo usnadnit orientaci na stránkách.
  • Obsahově jsou všechny stránky revidovány a aktualizovány, řada témat se na webu objevuje zcela nově.
  • Pro fulltextové prohledávání stránek je nově použito Vlastní vyhledávání od Googlu. S tím mějte, prosíme, chvíli trpělivost, protože dosud je zindexována stará struktura webu, takže prvních pár dní bude toto vyhledávání špatně použitelné. Později se ale dočkáte výsledků ve formě, na jakou jste zvyklí z běžného hledání na webu.
  • K řadě témat nyní na webu v pravém sloupci najdete i související aktuality.

Ze zcela nových či nově pojatých stránek vybíráme:

Doufáme, že během srpna se podaří vychytat a doladit případné chyby a nedostatky. Pokud si nějakých chyb všimnete, budeme rádi, pokud nás upozorníte na e-mailu webmaster@geology.cz.

Autor: Radek Svítil

Související odkazy

Nový web České geologické služby

ikonka kontaktůKontakty
Česká geologická služba
Klárov 131/3
118 21 Praha 1
tel.: +420257089448
radek.svitil@geologycz