Zalinkuj stránku v:
Google Google Digg Digg reddit reddit Přidat.eu Přidat.eu

Česká geologická služba – sekce O nás

PřihlášeníPřihlášení
Nahrávám
Úvod > O nás > Aktuality > Text aktuality

Aktualita

Otevření studovny od 19. 5. 2020

15. května 2020

V souladu s ukončením nouzového stavu bude od úterý 19. 5. 2020 otevřena knihovna ČGS. Bude obnoven i provoz studovny knihovny a to za následujících podmínek:

1) Počet současně přítomných čtenářů bude omezen, aby bylo možné dodržet zpřísněné hygienické podmínky stanovené ministerstvem zdravotnictví ČR.

2) Studovna bude zpřístupněna v běžné provozní době, avšak výhradně po předchozím objednání na základě žádosti adresované na e-mail: knihovna@geology.cz. V žádosti uvádějte datum a časové rozmezí plánované návštěvy, telefonický kontakt, soupis popřípadě signatury dokumentů, které hodláte studovat. V případě objednávek přes on-line katalog není třeba soupis ani signatury uvádět. Pověřený pracovník se s Vámi co nejdříve spojí a sdělí Vám, je-li studium ve Vámi žádaném termínu možné, případně Vám nabídne jiný volný termín. Počet zapůjčených dokumentů může být z provozních důvodů omezen.

3) Během návštěvy je nutné dodržovat přísná hygienická nařízení, každý čtenář je povinen se řídit pokyny obsluhy. Vstup do budovy a pobyt ve studovně je možný pouze se zakrytým nosem a ústy vlastní rouškou, a to po celou dobu studia. Podmínkou je rovněž provedení dezinfekce rukou příp. použití jednorázových rukavic.

4) Prosíme o dodržování přidělených termínů, v případě, že se nebudete moci dostavit, zrušte svoji návštěvu minimálně s 24 hodinovým předstihem.

5) Čtenářům, kteří nebudou předem objednáni, bude přístup umožněn, pokud bude ve studovně volno a nebude nikdo objednán.

Autor: Hana Breiterová

Související odkazy

Stránky knihovny ČGS

Aktuality

ikonka kontaktůKontakty
Česká geologická služba
Klárov 131/3
118 21 Praha 1
tel.: +420257089448
fax: +420 257 531 376
radek.svitil@geologycz