|
Databáze litostratigrafického členění |
seznam Databáze litostratigrafického členění - stromNalistujte prosím požadovanou položku, kterou zvolíte klikem na odkaz kódu
Můžete též užít hledání
seznamem.
Seznam již použitých kódů pro tuto položku je k dispozici napravo od ní
ve formuláři pod tímto oknem.
- DVL davelské souvrství Rozbalit
- BLO blovické souvrství
- BSP blovické souvrství - anchimetamorfované (zóna prehnit-pumpellyitová)
- BSC blovické souvrství - slabě metamorfované (chloritová zóna)
- STA strašický komplex
- PVL pavlovské souvrství
- OHR ohrazenické souvrství
- JNC jinecké souvrství
- CHB chumavsko-baštinské souvrství
- KLCB kloučesko-čenkovské souvrství
- HLHB holšínsko-hořické souvrství (Barrandien)
- SDCB sádecké souvrství (Barrandien)
- ZTHB žitecko-hlubošské souvrství (Barrandien)
- KRP křivoklátsko-rokycanský komplex
- MIL milečské souvrství
- SRB srbské souvrství Rozbalit
- CTS chotečské souvrství Rozbalit
- DTS dalejsko-třebotovské souvrství Rozbalit
- ZLS zlíchovské souvrství Rozbalit
- PRH pražské souvrství Rozbalit
- LCK lochkovské souvrství Rozbalit
- PRD požárské souvrství
- KPN kopaninské souvrství
- MOT motolské souvrství
- LHL litohlavské souvrství
- ZLK želkovické souvrství
- KSVB kosovské souvrství (Barrandien)
- KRD králodvorské souvrství
- BHD bohdalecké souvrství
- ZHR zahořanské souvrství
- VNC vinické souvrství
- LTN letenské souvrství
- LBS libeňské souvrství
- DBT dobrotivské souvrství
- SRCB šárecké souvrství
- KLB klabavské souvrství
- MLN mílínské souvrství
- TRN třenické souvrství
- KMS křemenické souvrství
- ZRB zbirožské souvrství
- HOD hodětínské břidlice
- TYN týnčanské souvrství
- TSV tisovnické souvrství
- RAD radešínské souvrství
- KRA krašovické souvrství
- VES věšínské souvrství
- SRO starorožmitálské souvrství
- KSVO kosovské souvrství (ostrovní zóna)
- VOL voltušské souvrství
- HLHO holšínsko-hořické souvrství (ostrovní zóna)
- SDCO sádecké souvrství (ostrovní zóna)
- ZTHO žitecko-hlubošské souvrství (ostrovní zóna)
- MIC míčovské vrstvy
- SKL skalecké křemence
- SRC šárecké vrstvy
- SNC senické vrstvy
- PDL tmavé vápence
- GRF grafitické, fylitické břidlice (chrudimské paleozoikum)
- RYB rychmburské droby
- FRF fylitické břidlice,rohovce,fylity (hlinská zóna)
- MRK mrákotínské souvrství
- JIS skupina jitravská
- PON skupina ponikelská
- RCS skupina radčická
- MCS skupina machnínská
- VUS skupina velkoúpská
- SBP skupina Bílého potoka
- LUK skupina lukovská
- BIT skupina bítešská
- VOS skupina vranovsko-olešnická
- SAF skupina šafovská
- POD skupina podhradská
- ANH andělskohorské souvrství Rozbalit
- BKD bazální klastické souvrství
- BRS březinské souvrství Rozbalit
- HRB hornobenešovské souvrství
- HKS hradecko-kyjovické souvrství Rozbalit
- JS jesenské vápence s.s. Rozbalit
- LSS líšeňské souvrství Rozbalit
- MAC macošské souvrství Rozbalit
- MOH mohelnické souvrství Rozbalit
- MRV moravické souvrství
- MRB moravsko-berounské souvrství Rozbalit
- MSL myslejovické souvrství Rozbalit
- PNK ponikevské souvrství Rozbalit
- PRT protivanovské souvrství Rozbalit
- ROT rozstáňské souvrství
- SCH stínavsko-chabičovské souvrství
- KRV karvinské souvrství
- OST ostravské souvrství
- BL blažkowské vrstvy Rozbalit
- BOH bohdašínské souvrství
- BHS bohuslavické souvrství
- BRM broumovské souvrství Rozbalit
- CHP chotěvické - prosečenské souvrství
- COS chotěvické souvrství Rozbalit
- CHS chvalečské souvrství Rozbalit
- KUM kumburské souvrství Rozbalit
- ODL odolovské souvrství Rozbalit
- PRN prosečenské souvrství Rozbalit
- SSK semilské - syřenovské - kumburské souvrství
- SMK semilské - kumburské souvrství
- SML semilské souvrství Rozbalit
- SYS syřenovské souvrství Rozbalit
- TRT trutnovské souvrství Rozbalit
- VCH vrchlabské souvrství Rozbalit
- ZCL žacléřské souvrství Rozbalit
- MP2 svrchní oddíl (krušnohorského ml. paleoz.) Rozbalit
- MP1 spodní oddíl (krušnohorského ml. paleoz.) Rozbalit
- LNS líňské souvrství Rozbalit
- SLN slánské souvrství Rozbalit
- TNC týnecké souvrství Rozbalit
- KLD kladenské souvrství Rozbalit
- LET letovické souvrství Rozbalit
- VVB veversko-bitýšské souvrství Rozbalit
- PAD padochovské souvrství Rozbalit
- ROS rosicko-oslavanské souvrství Rozbalit
- RKT rokytenské slepence
- BAL balínské slepence
- CBS českobrodské souvrství Rozbalit
- CKS černokostelecké souvrství Rozbalit
- CCS českobrodské - černokostelecké souvrství
- TMV souvrství tmavých vápenců
- DOD doubické dolomity
- BTS brtnické souvrství
- MRL merbolitické souvrství
- BRZ březenské souvrství
- RHT rohatecké souvrství
- TPL teplické souvrství
- JZR jizerské souvrství
- BLH bělohorské souvrství
- PRK perucko-korycanské souvrství Rozbalit
- KLK klikovské souvrství Rozbalit
- RU rudické vrstvy s.s. Rozbalit
- SPKF sedimenty podloží karpatské předhlubně a flyše Rozbalit
- DOK doupovský vulkanický komplex
- TOH fluviální vývoj - terasy Ohře
- HRC hrádecké souvrství Rozbalit
- LOM lomské souvrství
- LOS loučenské souvrství
- MOS mostecké souvrství Rozbalit
- NVV novosedelské souvrství Rozbalit
- RSL relikty v Slavkovském lese
- SOK sokolovské souvrství Rozbalit
- SSD starosedelské souvrství Rozbalit
- SHR středohorský vulkanický komplex
- STZ střezovské souvrství vulkanogenní
- VLD vildštejnské souvrství
- PLI pliocén jihočeských pánví Rozbalit
- LDN lednické souvrství
- DMN domanínské souvrství
- MDL mydlovarské souvrství
- ZLV zlivské souvrství
- LPN lipnické souvrství
- VLT písčité štěrky a písky (místy s vltavíny) (pliocén-miocén)
- LIVC lithothamniové vápence až vápnité pískovce (sp. baden) - karpatský neogén na ČM
- TEGC vápnité jíly: tégly (sp.baden) - karpatský neogén na ČM
- KLS bazální klastika (sp.baden)
- LAAC laaské souvrství:šlíry, písky (karpat) - karpatský neogén na ČM
- RZEC rzehakiové vrstvy (ottnang) - karpatský neogén na ČM
- SDJ šedé jíly (ottnang)
- PJOC pestré jíly (ottnang) - karpatský neogén na ČM
- SFUC šafovské uhelné vrstvy (ottnang) - karpatský neogén na ČM
- ZERC žerotické vrstvy (egger- egenburg) - karpatský neogén na ČM
- MALC malešovické vrstvy (egger- egenburg) - karpatský neogén na ČM
- MALA malešovické vrstvy (egger- egenburg) - autochtonní paleogén
- NES nesvačilské souvrství Rozbalit
- BAS bašské souvrství Rozbalit
- BDS boudecké slíny
- DUS dubské souvrství
- ERN ernstbrunnský vápenec
- FRY frýdecké souvrství Rozbalit
- FRD frýdlantské (podmenilitové) souvrství Rozbalit
- GOD godulské souvrství Rozbalit
- HTA horniny těšínitové asociace
- IST istebňanské souvrství Rozbalit
- JSS jasenické souvrství
- KLM klementské souvrství
- KLT klentnické souvrství
- KOP kopřivnický vápenec
- KOT kotoučské souvrství
- KRS krosněnské souvrství Rozbalit
- KRE křepické souvrství
- LAAV laaské souvrství - vnější (menilito-krosněnská) sk. příkrovů
- LHO lhotecké souvrství Rozbalit
- MEN menilitové souvrství Rozbalit
- MIO milotické souvrství
- NMC němčické (podmenilitové) souvrství Rozbalit
- NEM němetické souvrství
- OLI olivetský vápenec
- PAL pálavské souvrství
- PAK palkovické souvrství Rozbalit
- PAV pavlovické vrstvy Rozbalit
- PESK pestré jílovce v kelčském vývoji
- PLN plaňavské souvrství
- PME podmenilitové souvrství Rozbalit
- POU pouzdřanské souvrství Rozbalit
- ZD1 spodní oddíl zdounecké jednotky (podmenilitové souvrství) Rozbalit
- SPT spodní těšínské vrstvy (souvrství) Rozbalit
- ZD2 svrchní oddíl zdounecké jednotky (krosněnská litofacie) Rozbalit
- SAK šakvické slíny
- STS štramberský vápenec
- TVP těšínské vápence
- THS těšínsko-hradišťské souvrství Rozbalit
- VER veřovické souvrství
- ZEN ženklavské vrstvy (psamiticko-pelitická litofacie) Rozbalit
- ZHS ždánicko-hustopečské souvrství Rozbalit
- ATO antonínecké souvrství
- BEL belovežské souvrství Rozbalit
- GAF gaultský flyš
- HLU hlucké souvrství
- JVO javorinské souvrství
- KAUM kaumberské (gbelské) souvrství (magurská skupina příkrovů)
- KUR kurovické vápence
- KUZ kuželovské souvrství
- NIV nivnické souvrství
- PVB pestré vrstvy v bělokarpatské jednotce
- PUCM púchovské slíny - magurská sk. příkrovů
- SEB sedimentární brekcie v račanské jednotce
- SOL soláňské souvrství Rozbalit
- SVO svodnické souvrství Rozbalit
- TLU tlumačovské slínovce
- ZLI zlínské souvrství Rozbalit
- PRV pročské vrstvy
- JAR jarmutské vrstvy
- PUCK púchovské slíny - kopaninský (příbradlový) vývoj
- KAUK kaumberské (gbelské) souvrství (kopanický vývoj)
- LIVP lithothamniové vápence až vápnité pískovce (sp. baden) - jižní část karpatské předhlubně
- TEGP vápnité jíly: tégly (sp.baden) - jižní část karpatské předhlubně
- SMO písky: smolínské písky (sp.baden)
- BOK bazální a okrajová klastika (sp.baden) Rozbalit
- GRU grundské souvrství ((sp.baden - sv.karpat)
- LAAP laaské souvrství:šlíry, písky (karpat) - jižní část karpatské předhlubně
- DIK diatomové jíly (karpat)
- RZEP rzehakiové vrstvy (ottnang) - jižní část karpatské předhlubně
- VIT padochovské vrstvy (vítonické jíly): jíly s rybími zbytky (ottnang)
- PJOP pestré jíly (ottnang) - jižní část karpatské předhlubně
- HJO hnědavé jíly s C.budayi (ottnang)
- SPO štěrky a písky (ottnang)
- DUO dukovanské křemence (ottnang)
- SFUP šafovské uhelné vrstvy (ottnang) - jižní část karpatské předhlubně
- TUO ryolitové tufity, tufitické jíly (ottnang)
- VPM vrstvy s P moravica : čejkovické písky (eggenburg)
- VTP vrstvy s T. pubescens (eggenburg)
- ZERP žerotické vrstvy (egger- egenburg) - jižní část karpatské předhlubně
- MALP malešovické vrstvy (egger- egenburg) - jižní část karpatské předhlubně
- PPU pestré písky,štěrky jíly, místy uhelné jílovce (pliocén)
- LIVS lithothamniové vápence až vápnité pískovce (baden) -stř. část karpatské předhlubně
- TEGS vápnité jíly: tégly (baden) -stř. část karpatské předhlubně
- PBA písky (baden)
- DCF dacitové tufy (baden)
- CPB černotínské písky (baden)
- BKB bazální klastika (baden)
- PVJ písčité vápnité jíly (sp.baden)
- VKS vápnité jíly se sádrovcovým obzorem (kobeřické sádrovce)(st.baden)
- KOF kobeřické tufy a tufity (sp.baden)
- PLB pestrá litofacie (sp.baden)
- BPB bazální klastika (písky, štěrky, nefelinický bazanit (sp.baden)
- ODB bazální klastika (ostravský detrit) (sp.baden)
- DTK dacitové tufy a tufity (karpat)
- HVK hnědé vrstvy (karpat)
- SLK šedé vrstvy (šlírové) (karpat)
- PSK pestré vrstvy se sádrovci (karpat)
- BKK bazální klastika (karpat)
- BPP bazální psefiticko-psamitické vrstvy (karpat-ottnang)
- BPR bazální pestré prachovcové vrstvy (karpat-ottnang)
- JKE jaklovecké písky a slepence (eggenburg)
- OLE olovinický nefelinit (eggenburg)
- NBE nefelínický bazanit (eggenburg)
- BRO brodské souvrství Rozbalit
- GBE gbelské souvrství
- DUB dubňanské souvrství
- BZE bzenecké souvrství Rozbalit
- BIL bílovické souvrství
- HRU hrušecké souvrství Rozbalit
- LAN lanžhotské souvrství
- ZAV závodské souvrství Rozbalit
- LKS lakšárské souvrství Rozbalit
- UVA úvalské souvrství Rozbalit
- LUC lužické souvrství Rozbalit
- D2A skupina sněžnicko-gieraltowská
- D2T skupina stroňská
- D2S skupina staroměstská
- D2Z skupina zábřežská
- D2N skupina novoměstská
- BR2 skupina Branné (svrchní oddíl)
- BR1 skupina Branné (spodní oddíl)
- VRB skupina vrbenská
- SSZ starosedelské souvrství - Žitavská pánev
- XX nerozlišeno